Scratch Away zestaw do polerowania

„SCRATCH AWAY” pracuje z prędkością 60obr./min. Czy taka prędkość wystarczy?

Dlaczego więc inne sprzęty mające na celu również usunąć rysę na szkle, obracają się z prędkością 14 000 – 18 000 obr./min ? Odpowiedź jest prosta – „SCRATCH AWAY” jest jedynym urządzeniem zaprojektowanym typowo, tylko i wyłącznie do usuwania rys. Wszystkim znamy popularne dwa systemy zaprojektowane do usuwania rys, które opierają się na technikach wiercenia i szlifowania.


Oparte na wiertarkach:

  • obracające się koło 75-125 mm + mieszankę / papier ścierny obracają się z prędkością 14 000 – 18 000 obr./min

Oparte na szlifierkach kątowych (Flex):

  • obracające się koło 125 mm + mieszankę / papier ścierny obracają się z prędkością 14 000 – 18 000 obr./min

Ponieważ charakterystyka szkła bardzo źle znosi przegrzewanie się. Ważne jest, aby skupić się na małym obszarze, który mamy wypolerować.

Ostatnim razem mówiliśmy o tym, że aby usunąć rysę i przy tym uniknąć pojawienia się soczewki wystarczy używać krążków o małej średnicy – a teraz mówimy o dużo mniejszej prędkości polerowania, która również jest skuteczniejsza od tych większych.

Jak widzisz, kilka znaczących czynników ma ogromny wpływ na jakość polerowania szkła i usuwania rys. Dlatego drugą rzeczą, którą musisz kontrolować, jest prędkość na powierzchni. Im wyższa prędkość, tym mniejsza kontrola, Im większa powierzchnia, nad którą pracujesz, tym mniej wydajna praca. Warto znać te wszystkie szczegóły i zdecydowanie postawić na nowoczesne rozwiązania.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat  Profesjonalnego Systemu USUWANIA RYS „SCRATCH AWAY” to kliknij w poniższy link:

Zestaw do usuwania rys na szkle Scratch Away

A jeśli masz pytania, to śmiało pisz do nas biuro@glass24.pl
lub dzwoń +48 513 480 980

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *