Usuwanie rys / polerowanie szkła

 

Zdarzyło Ci się zarysować szybę? Potrzebujesz szybkiej i fachowej pomocy?

Zaufaj nam!!


Jeśli choć raz zdarzyło Ci się demontować dużą szybę z powodu rysy z pewnością wiesz, z czym to się wiąże:

  • konieczność zaangażowania do pracy wielu ludzi
  • wynajem (bądź zaangażowanie własnego) podnośnika
  • dodatkowe, nieplanowane koszty zakupu bądź produkcji nowej szyby (zwłaszcza w obecnych czasach jest to dość znaczny czas).
  • wymiana szyby wiąże się z 2.5 krotnym kosztem samego materiału

Jako dystrybutor profesjonalnego systemu do usuwania rys na szkle „Scratch Away” (w skrócie: SAW) dysponujemy najnowszymi technologiami do usuwania rys – a dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji – jesteśmy w stanie skutecznie i efektywnie usunąć rysy ze szkła.


Dzięki pracy ze Scratch Away możemy w czysty sposób usunąć zarysowania z powierzchni zamontowanego szkła. Polerowanie odbywa się z dużą precyzją i bez ryzyka uszkodzenia szkła od temperatury. Zestaw Scratch Away 360 jest zawsze równoległy do ​​okna, więc nie ma możliwości zahaczenia krawędzią tarczy co zapobiega jego dodatkowym uszkodzeniom. Głowica polerska polerki SAW360 wykonuje niezależne ruchy obrotowe, dzięki którym kontrolujemy wiele czynników między innymi temperaturę, docisk.

Produkty SAW, za pomocą których wykonujemy swoje usługi, z uwagi na swoją wysoką jakość są używane w wielu zakładach przetwórstwa szkła

Nasza usługa polerowania szyb najczęściej odbywa się na miejscu u klienta – w zamontowanych już szybach – gdzie koszty związane z demontażem i ponowną instalacją szyby są znaczne. Możemy również dojechać wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz:

 • do zakładu przetwórstwa szkła,
 • fabryki okien,
 • zakładu mechaniki pojazdowej (zdarzyła Ci się rysa z szyby samochodowej, zmatowiły się reflektory itp).

Często z naszych usług korzystają również developerzy, którzy wybudowali osiedle i przed oddaniem kluczy nowym mieszkańcom muszą usunąć ostatnie usterki.

Stale rozwijana sieć osób korzystająca w swej pracy z pomocą systemu SAW360 niedługo powozili nam świadczyć usługi w całej Polsce

Jeśli jednak masz zarysowaną szybę, którą jesteś w stanie dowieźć bez ryzyka zwiększenia uszkodzeń do naszego zakładu (Wrocław, ul. Rękodzielnicza 14) możemy również usunąć taka rysę bezpośrednio w naszej firmie. Koszty za usługę naliczane są indywidualnie na podstawie oceny rys, ich długości a także dostępności do miejsca usunięcia, warunków jakie zastaniemy (czy np. mamy możliwość podłączenia się do prądu czy będziemy musieli skorzystać z agreagatu) itp.

Wycena odbywa się na podstawie oceny rysy oraz indywidualnych ustaleń/oczekiwań odnośnie procesu. Przed skorzystaniem z naszej oferty uzyskasz szczegółową informację odnośnie proponowanego sposobu rozwiązania Twojego problemu. Sposób usunięcia rysy jest ustalany indywidualnie dla każdego przypadku.
W 85 % udaje nam się usunąć rysy bez soczewki (deformacji optycznej) – jest to możliwe dzięki zastosowaniu przyrządu z zestawu. Czas usunięcie rysy jest zależny od jej wielkości i głębokości – określony jest indywidulanie.

Jeśli chcesz uzyskać wstępną wycenę:

– prześlij do nas na maila: biuro@doszyb.pl  możliwie jak najdokładniejsze zdjęcia
– podaj długości rys
– określ ich ilość.
Jeśli wolisz kontakt telefoniczny – zadzwoń: +48 513 480 980

Po ustaleniu szczegółowo Twoich potrzeb będziemy w stanie podać Ci szacunkowy koszt usługi.
Dajemy gwarancję na swoją pracę (szczegóły podczas indywidualnych ustaleń). Nie czekaj dłużej – skontaktuj się z nami już dziś!